13 Июл

День народження Олега Сенцова відсвяткували у Маріїнському парку

13 липня о 13:00 у Маріїнському парку, що у Києві, привітали із днем народження українського режисера, письменника, громадського активіста – Олега Сенцова. Акцію-привітання було організовано за ініціативи активістської групи “Комітет солідарності” з кримськими заручниками.

Всі, хто бажали підтримати Олега, зібралися біля порожнього режисерського стільця, а святковий торт був символічно “звільнений” від колючого дроту. Промовляючи на тлі банера “З днем народження, Олеже!”, до вітального слова долучилися режисерка театру Галина Джикаєва, директор “Дома Свободной России”  Григорій Фролов, кінорежисер Дмитро Томашпольський, активіст Денис Пілаш.

Крім вітальних слів, вони вкотре зазначили несправедливість та абсурдність вироку кримських заручників та необхідність їх звільнення. Також для Олега підписували листівки і читали привітання тих, хто не змогли фізично бути присутніми на акції. Частина плакатів “Звільніть Олега Сенцова/Free Oleg Sentsov” була такими самими, що їх використають всього лише кількома годинами пізніше учасники акції солідарності з Олегом у Нью-Йорку.

babych Опубликовано в рубрике Без рубрики