20 Сен

У Львові представили п’єсу Олега Сенцова “Номери”

"Пустые стулья". Акция в поддержку Сенцова во Львове

LIVE! Во Львове, в рамках проведения Международного конгресса ПЕН-клуба, проходит акция в поддержку заключенного в России режиссера, крымчанина Олега Сенцова. На сцене представляют постановку по пьесе Олега "Номера". Ее он написал, уже пребывая в российской тюрьме.#freeSentsov!

Опубліковано Крым Реалии 19 вересня 2017 р.

У Львові, в рамках проведення Міжнародного конгресу ПЕН-клубу, пройшла акція на підтримку ув’язненого в Росії режисера, кримчанина Олега Сенцова, повідомляє проект «Крим.Реалії».

На сцені представили постановку за п’єсою Олега Сенцова «Номери». Її він написав, уже перебуваючи в російській в’язниці.

Як повідомляли «Факти», це перший драматургічний досвід режисера, про який він сам розповів в одному з листів, переданих з тюремного ув’язнення російському продюсеру Наталі Йозеф. П’єса їй сподобалася, і вона запропонувала поставити її в незалежному московському театрі документальної п’єси «Театр.doc».

Перший показ сценічної читки «Номерів» відбувся в театрі 30 листопада 2014 року.

В п’єсі у героїв немає імен, тільки номери від 1 до 10. У вигаданому світі Олега Сенцова є і судді, головний з яких — Нуль. Все життя їх підпорядковане суворим правилам, але в один момент порядок поплутається. У світі чисел з’являється немовля, якому дається порядковий номер 11.

Український режисер Олег Сенцов під час окупації Криму підтримував рух за єдність України. Його заарештували 11 травня 2014 року Федеральна служба безпеки Росії за підозрою в тероризмі.

25 серпня 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив Сенцова до 20 років позбавлення волі з відбуванням у колонії суворого режиму.

Опубліковано Громадське радіо 19.09.2017

 

babych Опубликовано в рубрике Без рубрики